>
<

Fine Coffee s.r.o.

Nad Zámkem 1072
674 01 Třebíč
Česká republika

tel: +420 725 730 120
e-mail: info@finecoffee.cz

IČ: 03371905
DIČ: CZ03371905
Společnost je vedená
u Krajského soudu v Brně

Fine Coffee Italia

Via Tosco Romagnola ovest 338
Cascina PI 56021
Italia
contact: Daniel Varga
tel: +39 3470074996
e-mail: info@finecoffee.it

Fine Coffee

Káva nás prostě baví, a tak jsme před časem začali hledat způsob, jak si připravit dokonalé espresso. Takové, na jaké jsme byli zvyklí z několika našich oblíbených kaváren. Postupně jsme objevovali kávové rituály, učili se kávu připravovat a čím dál víc propadali jejímu kouzlu. Ochutnávali jsme mnohé jednodruhové kávy i různé kávové směsi a postupem času jsme si začali kávu sami dovážet. Nejprve pouze pro nás, později našim přátelům i jejich známým...
Dnes už se kávě věnujeme naplno. Založili jsme společnost Fine Coffee a pod touto značkou se zabýváme dovozem a prodejem italské kávy. Jsme oficiálním distributorem kávy Dolce Nero Caffé, premiové kávy Caffé Galliano a kávových kapslí Espresso Toscano pro Českou republiku.
Provozujeme specializovaný e-shop kávové-kapsle.com se širokým výběrem kapslí pro všechny typy kávovarů a e-shop italská-káva.com s kompletním sortimentem kávy, kávovarů a příslušenství.
Kávu Dolce Nero Caffé můžete ochutnat i v naší vlastní kavárně, kde Vám s maximální pečlivostí připravujeme každý šálek tak, jako bychom si jej připravovali sami pro sebe. Snažíme se, aby posezení u naší kávy pro Vás bylo vždy příjemným a jedinečným zážitkem.
Díky naší kávě máte nyní i Vy možnost vychutnat si doma, v práci či kdekoli jinde lahodnou kávu z těch nejlepších vybraných směsí, které pro přípravu espressa používají profesionální baristé v kavárnách po celém světě. Jste-li majitelem kavárny, restaurace, hotelu či penzionu anebo hledáte dodavatele kvalitní kávy do Vaší firmy,
neváhejte nás kontaktovat pro získání velkoobchodní cenové nabídky.

Fine Coffee Showroom
Vzorková prodejna v Třebíči (ul. Nad Zámkem 1072)

Fine Coffee Showroom - vzorková prodejna Třebíč